Vybavení a služby

pro aktivity při ubytování Tři Studně - Vlachovice 

Ubytování v penzionu - stylová vysočinská chalupa - novostavba z roku 2010, apartmány 60 - 100m2. Každý apartmán je zařízen pro 2 - 8 osob.

Ubytování pro oblast Vlachovice,Tři Studně a okolí - vhodné pro rodiny s dětmi, sportovně zaměřené skupiny, sportovní týmy, firemní business, outdoorové a teambuildingové aktivity i pro klidnou rekreaci seniorů.

tlacitko2

 


V každém apartmánu je obývací pokoj s kuchyní, jídelnou, 2 - 3 ložnice, WC, koupelna se sprchou.

Každý apartmán je zařízen pro 2 - 8 osob. V penzionu je zabezpečená lyžárna/kolárna a konferenční místnost/bar.

Restaurace vzdálená necelých 200m od chalupy nabízí možnost stravování. Pro větší firemní akce, soustředění týmů, ubytování týmů při závodech atp.můžeme zajistit stravu v jídelně na chalupě. Dětské hřiště a veřejnosti přístupná trampolína (obojí obecní) jsou u výše zmíněné restaurace. U chalupy máme houpačky, skluzavku, horolezeckou stěnku, pískoviště a hrazdu pro malošky. Pokud si přivezete bazének, tak ho kdykoliv napustíme.

tlacitko3

 


Parkoviště, televize, bar, Internet, konferenční salonek/bar, telefon, žehlení, praní, nekuřácké pokoje, kopírování, celoroční zařízení.


Reference: při světových pohárech ubytováni - Norský národní biatlonový tým (každoročně), Canada cross-country national team (každoročně), Cannondale + Luna MTB týmy (každoročně), .........